O Vás, s Vami, pre Vás

Primátor mesta sa poďakoval pani Anne Laučíkovej

02.04.2014, Liptovský Mikuláš - Takmer štyridsať rokov prežila pani Anna Laučíková v liptovskomikulášskych detských jasliach.

Takmer celý tento čas sa starala o to, aby mali tamojšie deti dobre a chutne navarené. Za jej oddanú službu sa jej v stredu 2. apríla osobne poďakoval aj primátor mesta Alexander Slafkovský.

   „Veľmi rada spomínam na celých 38 rokov v jasličkách. Vždy sme mali dobrý kolektív. Začínala som s upratovaním a  neskôr som prešla do kuchyne ako pomocná kuchárka,“ zaspomínala pani Anna, ktorá si už užíva zaslúžený dôchodok. „Našim deťom vždy chutilo papať, chodili sme ich aj kontrolovať a takmer vždy mali tanieriky prázdne. Som vďačná za túto prácu a ďakujem všetkým kolegom, s ktorými som za tie roky mala tú česť spolupracovať,“ dodala s úsmevom.
   Kyticou kvetov a knihou o meste Liptovský Mikuláš sa jej primátor mesta poďakoval za dlhoročné pôsobenie v mestskom predškolskom zariadení. „Z rozhovorov som sa dopočul, že pani Anna bola celé roky oddaná svojej práci a že to bol človek na svojom mieste. Nesmierne si vážim ľudí ako ona a ďakujem jej za všetko, čo urobila pre našich najmenších,“ povedal uznanlivo Alexander Slafkovský.

Partneri

Mesto Liptovský MikulášDom KulturyKALENDÁR PODUJATÍ mesta Liptovský Mikuláš Informačné centrumMipasImafexAvisMHK32Múzeum Janka Klára