O Vás, s Vami, pre Vás

S pocitom dobre vykonanej práce

10.04.2014, Liptovský Mikuláš - Začínal ako vychovávateľ v školskom klube detí a kariéru ukončil ako vedúci oddelenia školstva mestského úradu.

Po viac ako dvadsiatich rokoch sa vo štvrtok 10. apríla s kariérou vo vzdelávacej oblasti rozlúčil Ján Jurkovič.   
   S prácou pedagóga začínal na ZŠ Janka Kráľa a posledných desať rokov zasvätil starostlivosti o mikulášske školy a školské zariadenia. „Práca v školstve nikdy nebola ľahká. Počas môjho pôsobenia prešlo nesmiernymi zmenami, niekedy dobrými, niekedy zlými. Je tu množstvo vypuklých problémov, ale odchádzam s pocitom dobre vykonanej práce. Ďakujem za možnosť pracovať tu,“ povedal po rozlúčke s predstaviteľmi mesta Ján Jurkovič.
   „Niekedy sa možno zdalo, že sa o chod oddelenia pán Jurkoviča nezaujímam, ale bolo to len preto, že som sa mohla vždy na spoľahnúť na ich prácu. Mrzí ma, že odchádza, ale ďakujem za všetko čo pre tento úrad vykonal,“ s týmito slovami sa s dlhoročným pracovníkom mestského úradu rozlúčila prednostka Anna Rašiová.

Partneri

Mesto Liptovský MikulášDom KulturyKALENDÁR PODUJATÍ mesta Liptovský Mikuláš Informačné centrumMipasImafexAvisMHK32Múzeum Janka Klára