O Vás, s Vami, pre Vás

Augustové investičné akcie

06.08.2014, Liptovský Mikuláš - V stredu 6. augusta cestári ukončili rekonštrukciu ulíc Kuzmányho a Tranovského v Liptovskom Mikuláši.

Niekoľko dní prebieha oprava Ulice Partizánov a v polovici augusta sa cestári pustia do obnovy vozovky na Ulici Širokej, Švermovej a Socháňovej.

    „Na Kuzmányho ulici sa opravil veľmi vyťažený úsek, ktorý si snáď najviac zo všetkých mestských ulíc  žiadal nový povrch,“ povedal Jozef Repaský, zástupca primátora mesta na stredajšom preberacom konaní.

Opravy materských a základných škôl
    V stredu 6. augusta sa začalo i s výmenou okien na Materskej škole 4. Apríla (MŠ Žirafka) na sídlisku Nábrežie. Za 28-tisíc eur do príchodu detí bude vymenených viac ako 2/3 okien v triedach, v jednotlivých pavilónoch. V auguste budú práce pokračovať i v telocvični Základnej školy (ZŠ) Janka Kráľa, kde vymenia podlahu.  Nové okná budú čakať aj žiakov na ZŠ v Okoličnom – v bloku „C“ a deti v MŠ Vranovská.
   Z ďalších investičných akcií pristúpi mesto k osadeniu verejného osvetlenia na priechode pred chodcov na Ulici Dubovej na sídlisku Podbreziny pre zvýšenie bezpečnosti chodcov.

Partneri

Mesto Liptovský MikulášDom KulturyKALENDÁR PODUJATÍ mesta Liptovský Mikuláš Informačné centrumMipasImafexAvisMHK32Múzeum Janka Klára