O Vás, s Vami, pre Vás

MFK Tatran bude pred Vianocami bilancovať

27.11.2014, Liptovský Mikuláš - Aj tento rok bude Mestský futbalový klub (MFK) Tatran Liptovský Mikuláš spájať všetkých z futbalového prostredia

. Na dnes už tradičnom predvianočnom gala večeri zhodnotia v utorok 9. decembra uplynulých dvanásť mesiacov i sezónu a poďakujú sa svojim činovníkom a sponzorom.
    Pozvanie na 4. ročník podujatia s názvom Futbal je hra a hrať by sa mal človek pre radosť prijali významné futbalové osobnosti: Ján Kozák - reprezentačný tréner, Ivan Kozák - viceprezident Slovenského futbalového zväzu a prezident Únie ligových klubov, ako aj Štefan Tarkovič - asistent reprezentačného trénera.
   Dôležitým bodom večera bude oceňovanie najlepších hráčov v jednotlivých kategóriách. Chýbať nebude zaujímavý program a tombola, v ktorej sa bude hrať o zájazd pre dve osoby na  zápas FC Liverpool - Manchester City.  Výťažok z akcie bude opäť venovaný na charitatívne účely. Gala večer v Dome kultúry sa začína o 16:30 h.

Partneri

Mesto Liptovský MikulášDom KulturyKALENDÁR PODUJATÍ mesta Liptovský Mikuláš Informačné centrumMipasImafexAvisMHK32Múzeum Janka Klára