O Vás, s Vami, pre Vás

Materskej škole Vranovská pribudne už čoskoro nová telocvičňa

09.12.2014, Liptovský Mikuláš - Materskú školu na Vranovskej ulici v mestskej časti Palúdzka zdobia od leta tohto roka nové okná.

Vedenie škôlky sa pustilo i do rekonštrukčných prác v interiéri budovy, aby mohli tamojšie deti športovať aj za nepriaznivého počasia.
    Investície do zveľadenia materskej školy z mestských prostriedkov sa tento rok vyšplhali na takmer 24-tisíc eur. „V triedach sme výmenu okien pocítili takmer okamžite. Teraz pracujeme na vybudovaní telocvične pre deti. Otvorili sme pôvodnú miestnosť a prepojili ju s terasou, ktorú sme zastrešili a vytvorili tak spoločný veľký priestor,“ priblížila riaditeľka škôlky Mária Štrbová.        
  V budúcnosti tu bude potrebné vymeniť ešte okná na hospodárskej budove a chodbe predeľujúcej pavilóny. Dopočul som sa aj o problémoch s pretekaním strechy. Verím, že v budúcnosti sa vyriešia aj tieto nedostatky,“ povedal primátor mesta Alexander Slafkovský počas návštevy materskej školy v utorok 9. decembra.

Partneri

Mesto Liptovský MikulášDom KulturyKALENDÁR PODUJATÍ mesta Liptovský Mikuláš Informačné centrumMipasImafexAvisMHK32Múzeum Janka Klára